האחים סופר מריו און ליין - שחקו עכשיו ישירות דרך סרגל המשחקים בחינם

להורדת כל המשחקים לדפדפן בחינם לחצו כאן

האחים סופר מריו

איך משחקים האחים סופר מריו ישירות דרך הדפדפן בחינם? צעד אחרי צעד

1. קודם כל צריך להוריד את סרגל הכלים החינמי.
2. לוחצים על Run או Open ומאשרים את הורדת סרגל המשחקים לדפדפן.
3. לוחצים בסרגל על הלוגו של המשחקים משחקים
4. בוחרים קטגוריית משחקים: משחקי הרפתקאות.
5. בוחרים מרשימת המשחקים: האחים סופר מריו.
6. משחקים, נהנים ושולחים לינק של הדף הזה לכל החברים שאוהבים משחקים!

מה עוד נותן לך סרגל הכלים של דפדפן.קום?

חיפוש בגוגל חיפוש חכם ישירות מהסרגל
רוצים לבצע חיפוש באינטרנט?
מעכשיו תוכלו למצוא אתרים, תמונות, סרטונים ומפות ישירות מהתיבה החכמה בסרגל שלכם.

רדיו באינטרנט תחנות רדיו בישראל וערוצי מוזיקה
רוצים לשמוע רדיו או מוזיקה באינטרנט?
מעכשיו יש לכם את כל תחנות הרדיו של ישראל (כולל גלגלצ) ומגוון ערוצי מוזיקה מהעולם.

טלויזיה באינטרנט ערוצי טלויזיה באינטרנט
רוצים לראות טלויזיה ישראלית באינטרנט?
מעכשיו יש לכם ערוץ 1, ערוץ 2 וגם ערוץ 10 לצפייה ישירה בשידור חי באינטרנט.

תחזית מזג אוויר תחזית מזג אוויר שבועית
רוצים לדעת מה מזג האוויר היום והשבוע?
מעכשיו תדעו תמיד מה הטמפרטורה היום ובימים הקרובים ומה הסיכוי שיהיה גשם.

מריו – משחקי און ליין

מריו – הדמות האהובה והידועה

סופר מריו, הדמות הידועה והאהובה על ילדים ברחבי העולם מזה שנים רבות, מככבת במשחקי מחשב שאין להם תחרות. משחקי מחשב און ליין שמורכבים ממטרות פשוטות ונחמדות, ומתאימות לכל גיל, עשויות להנעים את שעות הפנאי של הילדים, ואף לעזור ולפתח בהם כשרונות חבויים ופוטנציאל שעשוי להתממש.

מריו הינו דמות שרברב נעים הליכות, בעל כובע אדום וסרבל שרברבות, שבאמצעות כלים שונים מהתחום הוא בונה ועושה מסעות שונים, כדי להגיע ליעדים עמוס בנקודות שיזכו את השחקן במשחק בהצלחה.

ככל שהמשחק מסתעף, הנקודות נהיות קשות יותר להשגה, ודמותו של מריו נהיית מהירה יותר וקלילה יותר, מורכבת יותר לתפעול, אך מאתגרת יותר את השחקנים במשחק. המשחק מלא בהנאות קטנות כגדולות, ורווי צבעים ופריטים אותם ניתן לאסוף למען ההצלחה.

מריו – לאהוב את החיים

דמותו של מריו היא דמות חיננית ואופטימית, שמראה לילדים כיצד להסתכל על הצד היפה של החיים, תוך כדי המשחק. מריו רואה בכל מסך מורכב ומלא סכנות ואתגרים, את האפשרות לאסוף נקודות ולהצליח במשחק.

להבדיל מהמשחקים שנהוגים היום, שבהם נהוג לירות ולהרוג על מנת להרוויח נקודות, וכל מכה מזכה במרב הנקודות, מריו נלחם נגד מפלצות קטנות ונוהג לקפוץ מעל שלבי סולמות על מנת להרוויח את לחמו.

המשחק האופטימי והנחמד, לרווחת ההורים, מקל על הבחירה ברגע האמת, האם לתת לילד להיסחף אל המשחק, כשלעיתים מדובר בשעות של בהייה במסך המחשב, ואם לאפשר לו לשחק במשחקים אחרים. המשחקים שבחוץ אינם עומדים בקנה אחד מול משחקי המחשב און ליין של מריו וחבריו האחרים, אך בשטח משחקי המחשב, ניתן לומר שאכן מריו הוא אחד המוצלחים שבהם.

הילדים דורשים אתגר

הילדים אכן דורשים אתגר, בכל הקשור למשחקי און ליין כפיצוי על העולם המאתגר שנטמע אל כבישי ובנייני העיר הגדולה. הילדים אינם מסתפקים עוד במשחקים בחוץ, או במשחקי קופסא שונים ודורשים משחקי מחשב און ליין כחלק מעידן שלם של אוכלוסייה שמה את כל יהבה במחשב.

משחקי משחב און ליין כיום הינם אפשרות טובה להורים לשעות הפנאי של הילדים, מבלי לשמור עליהם או לשעשע אותם במשחקים כלשהם. הטלוויזיה איבדה את קסמה בעיני ההורים, ברגע שהבהייה במסך נעשית פאסיבית וחסרת מעש, והילד אינו מפעיל את גופו הפיזי, כל שכן לא את יכולות החשיבה שלו.

במשחקי משחב און ליין, על אף שהדבר לא נראה כל כך בבהירות, הילד מאמץ את יכולות החשיבה שלו ואף מפתח מיומנויות שונות של התפתחות ותקשורת, המופעלת על ידי שימוש באיברי גופו.

משחקי משחב און ליין, דוגמת מריו, הינם משחקים שמקנים לילד ולהוריו את היכולת לקבל בעסקה אחת את כל האפשרויות גם יחד: הן המשחק וההנאה והן התמורה החינוכית לכך, שעומדת בעינה.